Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
1 2 3 4 5 6

WPC terasová prkna

WPC terasová prkna, terasový systém s profilem dutým nebo plným. Terasová prkna a terasy...

WPC ploty a plotové dílce

WPC ploty a plotové dílce-eshop, elektronický obchod. Plastové a WPC ploty a plotové dílce...

WPC obkladové profily

WPC obkladové profily. WPC fasáda, umělohmotná venkovní fasáda...

Nákupní košík

celková cena: 0 Kč
0 položek

Přihlášení

Novinky

Ceník 2018 - nový ceník prken,profilů,plotů

WPC terasy 2017, barvy a detaily

Prohlížejte novou fotogalerii WPC terasových prken všech řad...

E-shop na stavebnici WPC PLOTY

Dnes si postavíte WPC plot sami!

Videa na youtube - produkty a montáž WPC prvků

Nová videa od našeho dodavatele...

Co jsou WPC produkty

Vítejte v našem SVĚTĚ NATURinFORM

Máte výběr! Našich 5 modelů v podobě prken s voštinovým profilem nebo masivních prken a 17 barevných variant představuje nejobsáhlejší nabídku vysoce kvalitních terasových prken. K produktovému programu patří i praktické a pěkné WPC ploty . Nechte se přesvědčit skvělou optikou dřeva, dobrými vlastnostmi materiálu a jednoduchou technikou pokládky. V kvalitě se pro vás skrývá mnoho radosti, která budete stále cítit a vidět.

NATURinFORM je německý výrobce - www.naturinform.com - a již více než 15 let dodává atrak tivní a bezpečné výrobky WPC. WPC (WOOD-Polymer-Composite) je přírodní bezúdržbový a povětrno sti odolávající materiál, který se dá zpracovávat jako dřevo. Vyrábíme jen z nejlepších surovin - cca 70% dřevěných vláken z německých lesů (certifikace PEFC) a cca 30% ekologickéh o polymeru (PE). Jen za poslední tři roky jsme dodali více než 10 milionů metrů terasových prken pro oblíbená místa. Jako člen společenství pro kvalitu Qualität sgemeinschaft Holzwerkstoffe e.V. v Gießenu důraz na nepřetržité kontroly kvality a zátěžové testy. Těšte se na to, jak dobře se budete cítit na svém oblíbeném mís tě, kolik času získáte a jak se zvýší kvalita vašeho života!

Co jsou přesně WPC produkty

WPC pochází a anglického „Wood Polymer Composite“ a je to složení materiálů, které se již více jak 20 let – speciálně v zahraničí – vyrábí a používá. Vzniká z kombinace dřevěných vláken s termoplastickými  pojivy, šetřícími životní prostředí.

WPC-výrobky jsou extrudovány, tzn. roztaví se oba komponenty (dřevěná vlákna a termoplastická pojiva). Se svými mnoha dobrými vlastnostmi zušlechtí  WPC dlouhodobě Vaši terasu nebo chodníky. Stejnoměrně pěkný vzhled dřeva, který se velmi dobře udržuje, ho vyznamenává. Můžete dokonce ušetřit za natírání.

S našimi WPC pocítíte:

  • bez třísek a příznivé pro bosé nohy¨
  • dlouhodobě pěkné s elegantním vzhledem dřeva
  • neklouzavé také při vlhku¨
  • lehká instalace a údržba (bez natírání a olejování, to šetří čas a peníze)
  • dřevo ze stálého obnovitelného lesního hospodářství
  • bez tropického dřeva – 100% recyklovatelné

„Přírodní a životnímu prostředí příznivé“ má u WPC nový význam, neboť WPC vzniká z přírodních látek, které jsou roztaveny a přitom si zachovávají svoje přírodní vlastnosti. Protože dřevěná vlákna jsou vedlejší produkt v dřevozpracujícím průmyslu, je to šetření přírodních zdrojů, tyto budou pak dále zpracovány na přírodní surovinu. Kromě toho používání WPC chrání před vykácením deštných a tropických lesů a šetří dodatečně ještě dopravu. Proto se bude WPC  NATURinFORM vyrábět výhradně v Redwitz.“Made in Germany stojí za certifikovanou kvalitou, použitím surovin nejvyšší kvality a lokalitou.

Copyright 2012-2017 © Wigo spol. s.r.o.
Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

WPC terasová prkna | WPC ploty a plotové dílce | WPC fasádní obklady | WPC dlažby
právní podmínky | ochrana dat
napište nám | mapa serveru | zajímavé odkazy

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

WIGO Natur in Form