Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
1 2 3 4 5 6

WPC terasová prkna

WPC terasová prkna, terasový systém s profilem dutým nebo plným. Terasová prkna a terasy...

WPC ploty a plotové dílce

WPC ploty a plotové dílce-eshop, elektronický obchod. Plastové a WPC ploty a plotové dílce...

WPC obkladové profily

WPC obkladové profily. WPC fasáda, umělohmotná venkovní fasáda...

Nákupní košík

celková cena: 0 Kč
0 položek

Přihlášení

Novinky

Ceník 2018 - nový ceník prken,profilů,plotů

WPC terasy 2017, barvy a detaily

Prohlížejte novou fotogalerii WPC terasových prken všech řad...

E-shop na stavebnici WPC PLOTY

Dnes si postavíte WPC plot sami!

Videa na youtube - produkty a montáž WPC prvků

Nová videa od našeho dodavatele...

Certifikace a kontrola

Existují kontrolované vlastnosti?

 

Existují kontrolované vlastnosti?

Člen společenství­ pro kvalitu Holzwerkstoffe e.V. Giessen Společnost NATURinFORM GmbH je jako člen společenství pro kvalitu Holzwerkstoffe e.V. Gießen hnacím motorem zabezpečené kvalitní výroby. Vysoké požadavky, které z toho vyplývají, každý den interně a pravidelně testujeme s velmi dobrými výsledky také u externích zkušebních ústavů. Naše kvalita WPC se ze 100 % skládá z německých dřevěných vláken s certifikací PEFC a použité pojidlo je PE přímo z výroby.
Certifikace PEFC Certifikace PEFC
Společnost HW-Zert GmbH, von PEFC Deutschland e. V. tímto potvrzuje, že NATURinFORM GmbH provozuje podnikový kontrolní systém, který souhlasí s požadavky Chain of Custody Programu pro vzájemné uznávání certifikačních systémů PEFC podle německého standardu PEFC D 1003:2013 „Řetězec zpětné vysledovatelnosti dřevěných výrobků - požadavky“, německý překlad mezinárodního standardu PEFC - PEFC ST 2002:2013 - v aktuálně platném znění (viz také www.pefc.org).
Kontrola odolnosti proti dřevokazným houbám “tří­da trvanlivosti 1 (velmi trvanlivé)

Kontrola odolnosti proti dřevokazným houbám – třída trvanlivosti 1 (velmi trvanlivé)
V oddělení technologie výrobních postupů Fraunhoferova institutu pro výzkum dřeva, Institutu Wilhelma Klauditze WKI, Brunšvik, byla v únoru 2012 kontrolována odolnost našich prken WPC podle DIN/TS 15534-1 (2007), resp. DIN ENV 12038 (2002). Hodnocení se uskutečnilo podle zkoušky pro dřevo (DIN CEN/TS 15083-1) s výsledkem – třída trvanlivosti 1 – velmi trvanlivé.

Kontrola protiskluznosti DIN 51130 a DIN 51097 Kontrola protiskluznosti – DIN 51130 a DIN 51097
Kartáčované povrchy našich prken jsou zvlášť protiskluzové, a to i zavlhka. Díky tomu je lze s úspěchem použít ve veřejných prostorách (koupaliště, mateřské školy, hotelové terasy atd.). Konkrétně bylo u TÜV Rheinland/LGA dosaženo těchto výsledků testů:
- DIE KOMPAKTE podle DIN 51130 obě strany R 12
- DIE BELIEBTE podle DIN 51130 jemně rýhované R 12 /hrubě rýhované R 13 (nejvyšší stupeň)
podle DIN 51097 TŘÍDA C (nejvyšší stupeň)
- DIE RATIONELLE podle DIN 51130 obě strany R 13 (nejvyšší stupeň)
Kontrola Bezpečnosti hraček, část 3: Migrace určitých prvků DIN EN 71-3:1994 Kontrola „Bezpečnost hraček, část 3: Migrace určitých prvků” – DIN EN 71-3:1994
Fraunhoferův institut pro výzkum dřeva, Institut Wilhelma Klauditze WKI, Brunšvik, testoval v únoru 2013 „bezpečnost hraček” DIE KOMPAKTE. Zkušební zpráva potvrzuje, že testovaný materiál dodržuje limity podle DIN EN 71-3:1994 „Bezpečnost hraček – část 3: Migrace určitých prvků”.
Zkouška požárních vlastností třída E Zkouška požárních vlastností – třída E
Organizace ift Rosenheim GmbH otestovala klasifikaci požárních vlastností DIE BELIEBTE podle DIN EN 13501-1 s výsledkem třída E. To je naprosto srovnatelné s dřevem.
Jak vypadá budoucnost?
Likvidace? Životní
prostředí? Návod na pokládku/
výstavbu?
NATURinFORM používá výhradně zdraví neškodný a čerstvý plast PE a zhruba sedmdesátiprocentní podíl dřeva certifikovaného PEFC. Použité výrobky WPC s podílem dřeva více než 50 % jsou zařazeny do kategorie použitého dřeva AII (vyhláška o použitém dřevu § 2 č. 3 - stav říjen 2012). To znamená, že mohou být přijímány a recyklovány s použitým dřevem. Odřezky mohou tedy být nezávadně likvidovány s domovním odpadem.
Filmy o pokládce na internetu a podrobný návod ukazují, jak důležitá je pokládka prken podle předpisů. Dodržování předpisu o montáži pohledové zábrany a předpis o pokládce prken jsou základem záruky, kterou poskytujeme. Tento návod k pokládce a předpis o montáži si můžete stáhnout na www.naturinform.com.
Výrobky NATURinFORM se čistí bez problémů vodou. Stopy používání a povětrnosti lze snadno odstranit pomocí zahradní hadice a smetáku nebo kartáče. Při větším znečištění lze navíc použít i vysokotlaký čistič (ne parní čistič) s maximálně 80 bar, a to ze vzdálenosti minimálně 20 cm od podlahových prken. Díky podílu polymerů jsou naše výrobky WPC nenáročné na péči. Není třeba je natírat ani olejovat pro prodloužení životnosti. V případě těžko odstranitelných skvrn, jaké vznikají v domácnosti, například od tuku nebo sazí,
použijte naše speciální biologicky odbouratelné čistidlo, které bylo vyvinuto speciálně pro nás.
Jaká je péče? Dáváme vám písemně pětiletou záruku na materiálové vlastnosti výrobků WPC NATURinFORM. Podrobnosti záručního plnění najdete na naší stránce.

 


 

Certifikát pro podlahové profily WPC

Výrobce: NATURinFORM GmbH, 96257 Redwitz an der Rodach, Německo

Certifikáty - WPC terasová prkna a WPC ploty - originál DE - Sicherheit-von-SpielzeugCertifikáty - WPC terasová prkna a WPC ploty - originál DE - UntersuchungsberichtCertifikáty - WPC terasová prkna a WPC ploty - originál DE - Klassifizierungsbericht zum BrandverhaltenCertifikáty - WPC terasová prkna a WPC ploty - originál DE - DauerhaftigkeitsklasseCertifikáty - WPC terasová prkna a WPC ploty - originál DE - RutschhemmungCertifikáty - WPC terasová prkna a WPC ploty - originál DE - LGA Rutschfestigkeit Beliebte BBVCertifikáty - WPC terasová prkna a WPC ploty - originál DE - LGA Rutschfestigkeit Kernige BBVCertifikáty - WPC terasová prkna a WPC ploty - originál DE - LGA Rutschfestigkeit Kompakte BBVCertifikáty - WPC terasová prkna a WPC ploty - originál DE - LGA Rutschfestigkeit Rationelle BBVCertifikáty - WPC terasová prkna a WPC ploty - originál DE - PEFC-CoC-ZertifikatCertifikáty - WPC terasová prkna a WPC ploty - originál DE - Sicherheit Spielzeug tauglichCertifikáty - WPC terasová prkna a WPC ploty - originál DE - Qualitaetsgemeinschaft HolzwerkstoffeCertifikáty - WPC terasová prkna a WPC ploty - originál DE - VHI-Umwelt-ProduktdeklarationCertifikáty - WPC fasády - originál DE - FASSADE - UMWELT-PRODUKTDEKLARATION Certifikáty - WPC terasy - originál DE - WPC-Terrassendielen - UMWELT-PRODUKTDEKLARATION Certifikáty - WPC ploty FLEXIBLE - originál DE - UMWELT-PRODUKTDEKLARATION

Copyright 2012-2017 © Wigo spol. s.r.o.
Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

WPC terasová prkna | WPC ploty a plotové dílce | WPC fasádní obklady | WPC dlažby
právní podmínky | ochrana dat
napište nám | mapa serveru | zajímavé odkazy

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

WIGO Natur in Form