Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
1 2 3 4 5 6

Katalog zboží

FarbEDITION

FarbEDITION Prkna s voštinovým profilem a masivní prkna

Někdy člověk musí přiznat barvu. Aby něco zdůraznil nebo si zkrátka jen prodloužil jarní nebo letní náladu. Díky naší FarbEDITION se vám otevírají rozmanité tvůrčí možnosti pro terasové plochy: Můžete například vkládat barevné akcenty, označovat cesty nebo vtáhnout volné prostory do architektonického barevného vzhledu a v případě komerčních objektů do jednotného vizuálního stylu. Ve vzdělávacích zařízeních pak barevné řešení volných ploch podporuje optimisticky a inspirativně studijní prostředí. Naše FarbEDITION vystihla ducha doby a do popředí postavila téma - barvu. U našich produktových řad „DIE KOMPAKTE“, „DIE BELIEBTE“ a „DIE RATIONELLE“ si můžete podle obliby vybrat z 8 barev od 100 m2 (každé barvy). Dle požadavku jsou možné speciální barvy a řešení. Rozluštěte svůj osobní barevný kód na svém oblíbeném místě.

FarbEDITION dostupná pro

FarbEDITION

 

Potřebujete poradit? >>

 

Copyright 2012-2017 © Wigo spol. s.r.o.
Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

WPC terasová prkna | WPC ploty a plotové dílce | WPC fasádní obklady | WPC dlažby
právní podmínky | ochrana dat
napište nám | mapa serveru | zajímavé odkazy

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

WIGO Natur in Form