Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace

WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
WPC Produkty
1 2 3 4 5 6

Katalog zboží

WPC ploty a plotové dílce e-shop

Provozujeme pro vás elektronický obchod...

Kompletní sortiment s cenami a možností nákupu na www.wpc-ploty.cz.

 

Co jsou WPC ploty

WPC pochází a anglického „Wood Polymer Composite“ a je to složení materiálů, které se již více jak 20 let – speciálně v zahraničí – vyrábí a používá. Vzniká z kombinace dřevěných vláken s termoplastickými pojivy, šetřícími životní prostředí.

WPC-výrobky jsou extrudovány, tzn. roztaví se oba komponenty (dřevěná vlákna a termoplastická pojiva). Se svými mnoha dobrými vlastnostmi zušlechtí  WPC dlouhodobě Váš plot, terasu nebo chodníky. Stejnoměrně pěkný vzhled dřeva, který se velmi dobře udržuje, ho vyznamenává. Můžete dokonce ušetřit za natírání.

S našimi WPC pocítíte

  • bez třísek a příznivé na omak
  • dlouhodobě pěkné s elegantním vzhledem dřeva
  • nenásakavé při vlhku
  • lehká instalace a údržba (bez natírání a olejování, šetří čas a peníze)
  • dřevo ze stálého obnovitelného lesního hospodářství
  • bez tropického dřeva – 100% recyklovatelné

„Přírodní a životnímu prostředí příznivé“ má u WPC nový význam, neboť WPC vzniká z přírodních látek, které jsou roztaveny a přitom si zachovávají svoje přírodní vlastnosti. Protože dřevěná vlákna jsou vedlejší produkt v dřevozpracujícím průmyslu, je to šetření přírodních zdrojů, tyto budou pak dále zpracovány na přírodní surovinu. Kromě toho používání WPC chrání před vykácením deštných a tropických lesů a šetří dodatečně ještě dopravu.

WPC plotové dílce a další produkty vyrábí společnosti NATURinFORM výhradně v Redwitz. “Made in Germany" stojí za certifikovanou kvalitou, použitím surovin nejvyšší kvality a lokalitou.

PLOTY VARIABLE a FLEXIBLE v našem eshopu >>

Ke stažení

WPC ploty - FLEXIBLE výkres - originál DEWPC ploty - FLEXIBLE přehled - originál DEWPC ploty - FLEXIBLE infolist - originál DEWPC ploty - VARIABLE výkres - originál DEWPC ploty - VARIABLE přehled - originál DEKatalogový list 2016 - WPC ploty a plotové dílce - přehledKatalogový list 2016 - WPC terasová prkna a WPC ploty - originál DEMontážní návod 2016 - WPC ploty - originál DEKatalogový list 2016 - WPC ploty - okna - originál DEKatalogový list 2016 - WPC ploty - zahradní vrátka - originál DE

Copyright 2012-2017 © Wigo spol. s.r.o.
Webdesign a programování MagicHouse s.r.o.

WPC terasová prkna | WPC ploty a plotové dílce | WPC fasádní obklady | WPC dlažby
právní podmínky | ochrana dat
napište nám | mapa serveru | zajímavé odkazy

Elektronická evidence tržeb EET
Podle zákona o evidenci tržeb je od 1.3.2017 společnost PEAL a.s. povinna vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinna zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

WIGO Natur in Form